Wystawa „La Défense. Nowoczesny Paryż”

31 marca br., w Galerii Wąbrzeskiego Domu Kultury otwarta została wystawa Kamila Kocimskiego pt. „La Défense. Nowoczesny Paryż”.

            Zdjęcia wykonane przez młodego artystę przedstawiają dzielnicę Paryża o nazwie La Défense. Jest to jedno z miejsc w aglomeracji paryskiej charakteryzujące się m.in. panoramą olbrzymich wieżowców,  szkła, stali i nowoczesnych rozwiązań urbanistycznych. Fotografie  pokazują niezwykłość i nowoczesność francuskiej dzielnicy widzianej oczyma potencjalnego turysty.

Autor wystawy swoje początki przygody z obrazem rozpoczął jeszcze w gimnazjum, gdzie nagrywał własne amatorskie filmy. Podczas szkoły średniej pracował w miejskiej telewizji, uczestniczył wówczas także w warsztatach filmowych poszerzając swoją wiedzę na temat realizacji produkcji filmowych. Na studiach jego warsztat oraz zebrane doświadczenie pozwoliły zająć się poważnymi zleceniami dla klientów. Od tego czasu coraz więcej osób zauważa oryginalny styl i estetykę w jego produkcjach, co przekłada się na rosnący popyt jego usług. Po studiach otworzył własne studio fotograficzne, gdzie odnalazł spełnienie swoich zainteresowań, chociaż główną dziedziną dla niego w dalszym ciągu pozostaje film.

Wystawę można oglądać do dnia 18 kwietnia.

Galeria zdjęć

A- A+