Miejska Telewizja Kablowa

Miejska Telewizja Kablowa istnieje w Wąbrzeźnie od ponad 20 lat!! Zawsze jesteśmy tam, gdzie dzieje się coś ciekawego i ważnego – zarówno w mieście jak i w okolicy.

Wydarzenia relacjonujemy w cotygodniowym Programie lokalnym, a o nadchodzących zawiadamiamy na pasku informacyjnym. Gościmy w domach ponad 3 tys. abonentów Multimedia i Nsolve na terenie miasta, Gminy Ryńsk oraz Gminy Książki. Aktywnie działamy w Internecie! Działamy na podstawie koncesji nadanej przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji.

Program lokalny to cotygodniowa porcja świeżych wiadomości z Wąbrzeźna i Powiatu Wąbrzeskiego. Poza tym w wydaniach pokazujemy szersze materiały z imprez organizowanych w „mieście trzech jezior”, relacje z Sesji Rady Miasta Wąbrzeźno czy rozmowy z ciekawymi ludźmi. Mówimy o lokalnych tradycjach, ciekawostkach historycznych i możliwościach spędzania wolnego czasu. Nasz program trwa minimum godzinę i nadawany jest w tak zwanej pętli- 24 godz. na dobę.

Emisja programu:Premiera środa, godz. 16.00Powtórki do piątku, do godz. 14.00


W piątki rozpoczyna się emisja paska informacyjnego, na którym umieszczamy komunikaty dotyczące nadchodzących wydarzeń, trwających inicjatyw, projektów itp. Stąd najłatwiej dowiecie się co, gdzie i kiedy odbywa się w Wąbrzeźnie.

Emisja paska informacyjnego:od piątku od godz. 14.00 do środy do godz. 16.00

 

Reklama w MTKWychodząc naprzeciwko oczekiwaniom lokalnych firm i instytucji przygotowaliśmy szeroki wachlarz usług reklamowych. Korzystając z jednej lub z kilku naszych propozycji w sposób atrakcyjny zaprezentujesz na antenie wąbrzeskiej telewizji swoje przedsiębiorstwo, produkt lub ofertę. Negocjujemy ceny!

 Cennik Reklam

 

 Oferta telegazety: ogłoszenie drobne netto – 10,00 zł

1 str./tydz. – 45,00 zł2 str./tydz. – 70,00 zł3 str./tydz. – 95,00 zł

Podane stawki są cenami netto. W sprawach związanych z telegazetą prosimy o kontakt z Działem Animacji Kultury i Promocji Miasta, tel. 56 688 17 27 wew. 24


Jesteśmy w sieci!
W ciągu dwóch dekad działalności Telewizja Kablowa stała się otwarta na potrzeby nie tylko mieszkańców Wąbrzeźna ale wszystkich zainteresowanych sprawami miasta i powiatu. Zainteresowanie naszym programem stale rośnie. Stąd od początku 2012 roku można oglądać Program lokalny za pośrednictwem serwisu internetowego YouTube. Znajdziecie tu zawsze aktualne wiadomości oraz nasze najciekawsze materiały (www.youtube.com/telewizjawabrzezno). Filmy udostępnione na kanale cieszą się dużą oglądalnością. Od czasu emisji pierwszego materiału w serwisie internetowym, MTK może się poszczycić niemal 830 tysiącami wyświetleń.Za pomocą Internetu możecie dowiedzieć się także jak wygląda praca nad programem oraz jakie tematy poruszać będziemy w kolejnych wydaniach. Wszystkie te informacje zamieszczamy na portalu Facebook. Tu także dostępne są nasze materiały. Wystarczy nas polubić (www.facebook.com/mtkwabrzezno).

Kontakt

Miejska Telewizja KablowaWąbrzeski Dom Kulturyul. Wolności 4787-200 Wąbrzeźnotel. 56 688 17 27 wew. 31, 690 011 493program.lokalny@wdkwabrzezno.pl

Nadawcą Programu Lokalnego MTK jest Wąbrzeski Dom Kultury

Wąbrzeźno, ul. Wolności 47

wdk@wdkwabrzezno.pl

program.lokalny@wdkwabrzezno.pl

www.wdkwabrzezno.pl

Organem właściwym w sprawach radiofonii i telewizji jest Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji, skwer kard. Stefana Wyszyńskiego 9, 01-015 Warszawa.

Działalność nadawcy podlega jurysdykcji Rzeczypospolitej Polskiej.

Galeria zdjęć

A- A+