Klub Seniora „Echo”

Działający w Wąbrzeskim Domu Kultury Klub Seniora „Echo” zaprasza w swoje szeregi😊. Spotkania w każdy czwartek od godz. 15.00.

Oprócz cotygodniowych spotkań przy filiżance kawy w klubie działa również zespół wokalny „Wesoła ferajna”, organizowane są pogadanki tematyczne, warsztaty oraz wyjazdy krajoznawcze 🏛🏞. Jeżeli masz dość siedzenia w domu, pragniesz kontaktu z drugą osobą – to Klub Seniora jest właśnie dla Ciebie😊. Zapisy oraz bliższe informacje Dział Animacji Kultury WDK tel. 56 688 17 27 wew. 24.

Galeria zdjęć

„Wesoła ferajna” w Unisławiu

więcej

Kartki wielkanocne

więcej

Urodziny w Klubie seniora „Echo”

więcej

Klub Seniora „Echo”

więcej

Spotkanie w Klubie Seniora „Echo”

więcej

Wigilia UTW i Klubu Seniora „Echo”

więcej

Kluby 50 + w WDK

Seniorzy coraz częściej organizują i tworzą tętniące życiem kluby, tak również jest w Wąbrzeskim Domu Kultury.  6 marca mieliśmy okazję zapoznać się z ofertą jednostki adresowaną do osób dojrzałych podczas „promocji sekcji 50 +”.

więcej

Spotkanie opłatkowe

14 grudnia br. w Wąbrzeskim Domu Kultury odbyło się spotkanie wigilijne Klubu Seniora „Echo” i Uniwersytetu Trzeciego Wieku WSG w Bydgoszczy filia w Wąbrzeźnie.

więcej

Wigilia Klubów WDK

17 grudnia br. w Wąbrzeskim Domu Kultury odbyła się wspólna Wigilia Klubu Seniora „Echo”, Klubu Aktywnych Kobiet oraz Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

więcej

Wyróżnienie dla „Wesołej Ferajny”

3 października br. wąbrzescy seniorzy wzięli udział w Przeglądzie Twórczości Artystycznej Klubów Seniora w Golubiu Dobrzyniu.

więcej
123
A- A+