Ogólnopolski Konkurs Tańca Nowoczesnego za nami…

10 maja 2014 r. w Wąbrzeskim Domu Kultury odbył się XIV Ogólnopolski Konkurs Tańca Nowoczesnego.

Tego dnia na wąbrzeskiej scenie zagościło prawie 600 uczestników m.in. z takich miast jak Bydgoszcz, Kołobrzeg, Brodnica, Poznań, Oborniki Wielkopolskie, Lubień Kujawski, Ciechocinek, Włocławek, Toruń, Legionowo, Poznań, Elbląg nie zabrakło również Wąbrzeźna. Patronat honorowy nad imprezą objął Burmistrz Wąbrzeźna Leszek Kawski, zaś medialny: Gazeta Pomorska, Tygodnik Regionu Wąbrzeskiego CWA oraz Miejska Telewizja Kablowa. Za wsparcie finansowe imprezy dziękujemy Gminie Miasto Wąbrzeźno.

            Jury w składzie: Andrzej Kaźmierczak, Katarzyna Bień – uczestniczka 5. edycji You Cane Dance, Mariusz Swatek – uczestnik 3. edycji You Cane Dance, po obejrzeniu wszystkich prezentacji tanecznych postanowiło nagrodzić:

Disco Solo do lat 11

  1. Adrianna Budnik – FAME Legionowo
  2. Amelia Szlendak – DESTINATION Uczniowski Klub Sportowy Elbląg
  3. Zuzanna Mitrowska – Fame Legionowo
  4. Wiktoria Balicka – DESTINATION Uczniowski Klub Sportowy Elbląg
  5. Pola Kogut – DESTINATION Uczniowski Klub Sportowy Elbląg
  6. Noemi Głyżewska – MDK 1 Bydgoszcz

Disco Solo 12 – 15 lat

  1. Natalia Mrozińska – Judyta Witkowska Dance Studio Włocławek
  2. Joanna Gryczka – Szkoła Tańca Dance Center Poznań
  3. Aleksandra Grzesikowska – Judyta Witkowska Dance Studio Włocławek
  4. Wiktoria Nowakowska – Klub Zazamcze Włocławek
  5. Dagmara Trzaskowska – FAME Legionowo
  6. Aleksandra Szuszkiewicz – FAME Legionowo

Disco Solo pow. 15 lat

  1. Patrycja Budnik – FAME Legionowo
  2. Paulina Jeleniewicz – FAME Legionowo
  3. Paulina Szymkowska – FAME Legionowo
  4. Jagoda Umpirowicz- DESTINATION Uczniowski Klub Sportowy Elbląg
  5. Angelika Polek – DESTINATION Uczniowski Klub Sportowy Elbląg
  6. Barbara Wiktowska – FAME Legionowo
  7. Emilia Wollenberg – Wąbrzeźno

Disco Duety do lat 11

  1. Karolina Rybicka, Amelia Balicka – DESTINATION Uczniowski Klub Sportowy Elbląg
  2. Zuzanna Mitrowska, Weronika Warzyńska – FAME Legionowo
  3. Klaudia Domańska, Ida Reich – FAME Legionowo
  4. Patrycja Ratkowska, Karolina Sempławska – FAME Legionowo
  5. Justyna Jastrzębska, Amelka Kaczmarek – Ośrodek Kultury Lubień Kujawski
  6. Zuzanna Bartczak, Gabrysia Łuczak – Judyta Witkowska Dance Studio Włocławek

Disco Duety 12 – 15 lat

  1. Aleksandra Grzesikowska, Karolina Smolińska – Judyta Witkowska Dance Studio Włocławek
  2. Joanna Gryczka, Kinga Sikorska – Szkoła Tańca Dance Center Poznań
  3. Klaudia Zakolska, Julia Michniewicz – FAME Legionowo
  4. Anna Czajkowska, Natalia Ratkowska – FAME Legionowo
  5. Marta Koneta, Magdalena Węgorzewska – DESTINATION Uczniowski Klub Sportowy Elbląg

Disco Duety pow.15 lat

  1. Patrycja Budnik, Zuzanna Wroceńska – FAME Legionowo
  2. Paulina Szymkowska, Przemysław Stolarski – FAME Legionowo
  3. Jagoda Umpirowicz, Wiktoria Sudomierska – DESTINATION Uczniowski Klub Sportowy Elbląg
  4. Karolina Sobolewska, Martyna Zaroda – DESTINATION Uczniowski Klub Sportowy Elbląg
  5. Karolina Lityńska, Michalina Jeleniewicz – FAME Legionowo
  6. Emilia Wollenberg, Marcelina Sajda – Wąbrzeźno
  7. Magdalena Nowak, Joanna Henke – MDK 1 Bydgoszcz
  8. Marika Pankowska, Wiktoria Możdrzeń – Centrum Tańca i Fitness PULS Włocławek

Disco Mini Formacje do lat 11

  1. FAME KIDS – Legionowo
  2. CREEP TEAM – Ciechocinek
  3. FAME 2 – Legionowo
  4. HAPPY FEET – Centrum Kultury Zazamcze Włocławek
  5. IMPULS DZIECI – Centrum Tańca i Fitness PULS Włocławek

Disco Mini Formacje 12 – 15 lat

  1. FAME JUNIORS – Legionowo
  2. POWER DANCE – Judyta Witkowska Dance Studio Włocławek
  3. T.1 DANCE – MDK 1 Bydgoszcz
  4. FURIA – Szkoła Ruchu i Tańca Oborniki

Disco Mini Formacje pow. 15 lat

  1. FAME 1 – Legionowo
  2. DESTINATION SENIOR TEAM – Uczniowski Klub Sportowy Elbląg
  3. IMPULS JUNIOR – Centrum Tańca i Fitness PULS Włocławek
  4. MEGA DANCE – Ośrodek Kultury Lubień Kujawski

Disco Formacje do lat 11

  1. FAME KIDS – Legionowo
  2. IMPULS DZIECI – Centrum Tańca i Fitness PULS Włocławek
  3. HAPPY FEET – Centrum Kultury Zazamcze Włocławek

Disco Formacje 12 – 15 lat i pow. 15 lat

  1. FAME JUNIORS – Legionowo
  2. DESTINATION – Uczniowski Klub Sportowy Elbląg
  3. IMPULS JUNIOR – Centrum Tańca i Fitness PULS Włocławek
  4. EFEKT – Ośrodek Kultury Lubień Kujawski

Inne Formy Tańca do lat 11

  1. REAKTYWACJA II – Akademia Sportu i Tańca NEMESIS Chojna
  2. CRIMP 1 – ESENS Grudziądz
  3. CRIMP 2 – ESENS Grudziądz
  4. LUZZ – ESENS Grudziądz

Inne Formy Tańca 12 – 15 lat i pow. 15 lat

  1. REAKTYWACJA – Akademia Sportu i Tańca NEMESIS Chojna
  2. IMPULS JUNIOR – Centrum Tańca i Fitness PULS Włocławek
  3. T.1 DANCE – MDK 1 Bydgoszcz
  4. DESSO 1 – ESENS Grudziądz
  5. DESSO 2 – ESENS Grudziądz

Hip Hop Solo do lat 11

  1. Laura Błaszak – UP2Excellence Bydgoszcz
  2. Daria Kornacka – Szkoła Tańca BAILAMOS Bydgoszcz
  3. Oskar Borkowski – UP2Excellence Bydgoszcz
  4. Dominika Ciuba – Młodzieżowy Dom Kultury nr 5 Bydgoszcz
  5. Oliwier Wiśniewski – UP2Excellence Bydgoszcz
  6. Klaudia Doroszewska – UP2Excellence Bydgoszcz
  7. Kaja Kaźmierczak -UP2Excellence Bydgoszcz

Hip Hop Solo 12 – 15 lat

  1. Igor Krzyżaniak – Szkoła Tańca I Ruchu KONTRAST Poznań
  2. Krystian Balcerzak – VSDS Kołobrzeg
  3. Katarzyna Kowalińska – UP2Excellence Bydgoszcz
  4. Igor Pogorzelec – Born2dance Studio Toruń
  5. Marek Szczołko – VSDS Kołobrzeg
  6. Michalina Jabłońska – UP2Excellence Bydgoszcz

Hip Hop Solo pow. 15 lat

  1. Dorian Kuźniewski – UP2Excellence Bydgoszcz
  2. Karina Gaytamirova – Born2Dance Studio Toruń
  3. Nicole Kościelna – UP2Excellence Bydgoszcz
  4. Magda Wiśniewska – Born2Dance Studio Toruń
  5. Marta Szczęsna – UP2Excellence Bydgoszcz
  6. Weronika Miazga – Born2Dance Studio Toruń

Hip Hop Duety do lat 11

  1. Julia Sporek, Oliwia Pietrzak – Szkoła Tańca I Ruchu KONTRAST Poznań
  2. Laura Błaszczak, Oliwia Cierpińska – UP2Excellence Bydgoszcz
  3. Oskar Borkowski, Weronika Podbielska – UP2Excellence Bydgoszcz
  4. Kaja Wójcik, Aleksandra Nowakowska – Młodzieżowy Dom Kultury nr 5 Bydgoszcz
  5. Angelika Zielińska, Amelia Szwagierek – Szkoła Tańca FLEX Wąbrzeźno
  6. Oliwia Niemyt, Roksana Rybszleger – Szkoła Tańca FLEX Wąbrzeźno

Hip Hop Duety 12 – 15 lat

  1. Weronika Dowanrowicz, Marek Szczołko – VSDS Kołobrzeg
  2. Marta Grochowiecka, Kaja Pacholska – UP2Excellence Bydgoszcz
  3. Agata Miś, Agata Januszewska – CREEP DANCE Ciechocinek
  4. Kuba Błaszkiewicz, Igor Pogorzelec – Born2Dance Toruń
  5. Marysia Ostańska, Zosia Illukowicz – Szkoła Tańca i Ruchu KONTRAST Poznań
  6. Zuzanna Wiśniewska, Adrian Wasielewski – Centrum Tańca i Fitness PULS Włocławek
  7. Martyna Winiecka, Kacper Antosik – Centrum Tańca i Fitness PULS Włocławek
  8. Magda Złotnicka, Magda Jagielska – VSDS Kołobrzeg
  9. Natalia Dankowska, Maja Ostrowska – Judyta Witkowska Dance Studio Włocławek

Hip Hop Duety pow. 15 lat

  1. Dorian Kuźniewski, Nicole Kościelna – UP2Excellence Bydgoszcz
  2. Magda Wiśniewska, Paulina Dykas – Born2Dance Toruń
  3. Karina Gaytamirova, Weronika Miazga – Born2Dance Toruń
  4. Wiktoria Domalewska, Agnieszka Lemańska – VSDS Kołobrzeg
  5. Marta Kałużna, Klaudia Być – VSDS Kołobrzeg
  6. Weronika Jabłońska, Monika Różycka – Born2Dance Toruń
  7. Karolina Bojanowska, Damian Hołub – VSDS Kołobrzeg
  8. Anna Kulas, Lucilla Brink – Szkoła Tańca i Ruchu KONTRAST Poznań

Hip Hop Mini Formacje do lat 11

  1. WOLF KIDS – UP2Excellence Bydgoszcz
  2. FRESH KIDS – Młodzieżowy Dom Kultury nr 5 Bydgoszcz
  3. CREEP TEAM – Ciechocinek
  4. FIX – Born2Dance Toruń
  5. VSDS BOUNCE – VSDS Kołobrzeg

Hip Hop Mini Formacje 12 – 15 lat

  1. VSDS KICKSY – VSDS Kołobrzeg
  2. FIX – Born2Dance Toruń
  3. ISKIERKI – Szkoła Tańca i Ruchu KONTRAST Oborniki
  4. FRESH JUNIOR – Młodzieżowy Dom Kultury nr 5 Bydgoszcz
  5. BAIT – Centrum Tańca i Fitness PULS Włocławek

Hip Hop Mini Formacje pow. 15 lat

  1. ALLEGRO – Szkoła Tańca i Ruchu KONTRAST Poznań
  2. VSDS BOOYA – VSDS Kołobrzeg
  3. MASSINE NOISE – Centrum Kultury Zazamcze Włocławek

Hip Hop Formacje do lat 11

  1. WOLF KIDS – UP2Excellence Bydgoszcz
  2. CREEP TEAM – Ciechocinek
  3. FLEX – Szkoła Tańca FLEX Wąbrzeźno
  4. BAIT DZIECI – Centrum Tańca i Fitness PULS Włocławek

Hip Hop Formacje 12 – 15 lat

  1. WOLF JUNIOR – UP2Excellence Bydgoszcz
  2. VSDS KICKSY – VSDS Kołobrzeg
  3. FREAK OUT – Szkoła Tańca i Ruchu KONTRAST Poznań
  4. F1 – Judyta Witkowska Dance Studio Włocławek
  5. BAIT – Centrum Tańca i Fitness PULS Włocławek

Hip Hop Formacje pow. 15 lat

  1. WOLF GANG – UP2Excellence Bydgoszcz
  2. FIX – Born2Dance Toruń
  3. VSDS BOOYA – VSDS Kołobrzeg
  4. MASSIE NOISE – Centrum Kultury Zazamcze Włocławek

Galeria zdjęć