Wystawa Zabytkowych Pojazdów

22 lipca od godz. 10.00 klasyczna motoryzacja ponownie zagości na wąbrzeskim rynku. A wszystko to za sprawą Wystawy Zabytkowych Pojazdów„18+”organizowanej już po raz kolejny przez Wąbrzeski Dom Kultury.

Coroczne spotkania miłośników „pełnoletnich czterech kół” cieszą się dużym zainteresowaniem wśród pasjonatów zabytkowej motoryzacji. Każdego roku prezentowane są w Wąbrzeźnie najpiękniejsze motoryzacyjne okazy z XX  z wieku, przy których każdy może sobie zrobić pamiątkową fotografię. Tradycyjnie już imprezę wzbogacą  konkursy sprawnościowe przygotowane dla właścicieli aut. Okolicznościowe Statuetki otrzymają właściciele „Najstarszego auta”, „Najoryginalniejszej stylizacji” i „Najoryginalniejszego pojazdu”. Tego rodzaju kolekcjonerskie spotkania są znakomitą okazją dla pasjonatów na wymianę doświadczeń w zakresie przywracania zabytkowym pojazdom dawnego „ducha”. Liczymy na to, że wśród zgromadzonych tego dnia osób narodzi się pasja kolekcjonerstwa oraz renowacji starych modeli. Aby to sprawdzić wystarczy dołączyć tego dnia do nas! Wszyscy właściciele pojazdów zabytkowych zarejestrowani w Biurze Organizacyjnym WDK do 16 lipca  otrzymają pamiątkowe gadżety  oraz zostaną zaproszeni do uczestnictwa w rajdzie. Wpisowe 5 zł. 

Zapisy oraz bliższe inf. w Dziale Animacji Kultury WDK, tel. 56 6881727, wew. 24 lub drogą mailową na adres animacja@wdkwabrzezno.pl.

Karta zgłoszenia