Wystawa ŚDS Wronie

Zapraszamy Państwa na wirtualną wystawę prac Teresy Różyckiej oraz Zofii Grzywacz – podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy we Wroniu 🎨.

Tym razem w  nieco inny sposób pokażemy Państwu efekty pracy kobiet z pasją 😊. Teresa Różycka od grudnia 2015 rozpoczęła swoją przygodę z pracownią plastyczną. Tam spełniała się artystycznie wykonując różnego rodzaju prace. Bardzo wycisza ją malowanie na szkle i płótnie. Uwielbia też tworzyć stroiki, ozdoby z filcu i krepy. Pani Teresa ma wiele ukrytych talentów, które odkrywa w sobie każdego dnia ćwicząc pod okiem terapeutów 👏. Natomiast Zofia Grzywacz wybrała pracownie rękodzieła i krawiectwa. Jej ulubionym zajęciem jest haft krzyżykowy oraz łańcuszkowy. Wykonuje również prace na szydełku
i drutach. Mimo, że jej twórczość wymaga wielkiego nakładu pracy i zaangażowania – to Pani Zosia z cierpliwością czeka na każdy efekt końcowy ✂🖼. Zapraszamy do obejrzenia przygotowanej ekspozycji 😊. Wydarzenie dofinansowane ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Narodowego Centrum Kultury ,, Kultura w Sieci”.

Galeria zdjęć

A- A+