Wystawa „Mamo bądź zdrowa”

Jak ważne są badania profilaktyczne i zdrowy styl życia pokazali na swoich pracach uczestnicy konkursu „Mamo bądź zdrowa – profilaktyka szansą na długie życie”. Otwarcie wystawy i wręczenie nagród laureatom odbyło się 8 marca w Wąbrzeskim Domu Kultury.

W tegorocznej edycji wzięło udział ponad 60 osób. Głównym celem konkursu była edukacja dzieci i młodzieży w zakresie zdrowego stylu życia oraz upowszechnianie idei badań profilaktycznych bardzo często ratujących ludzkie życie. Jury po obejrzeniu wszystkich prac postanowiło nagrodzić i wyróżnić: 

KATEGORIA SZKOŁY PODSTAWOWE 

I m. – Kacper Sułkowski, Szkoła Podstawowa w RyńskuII m. – Maja Szymborska, Szkoła Podstawowa nr 3 w WąbrzeźnieIII m. – Paulina Sroka, Szkoła Podstawowa w JarantowicachWyróżnieniaDaria Nadworna, Zespół Szkół w Radzyniu ChełmińskimAgata Brudz, Szkoła Podstawowa w RyńskuMalwina Szulecka, Szkoła Podstawowa w Myśliwcu

KATEGORIA GIMNAZJA/SZKOŁY ŚREDNIEI m. – Jakub Kazen, CzęstochowaII m. – Klaudia Zasada, Liceum Ogólnokształcące w RadomskuIII m. – Patrycja Ławniczak, WartaLaureaci nagrodzeni zostali pamiątkowymi dyplomami oraz nagrodami rzeczowymi. Ekspozycję można oglądać do 19 marca w godzinach pracy WDK.

A- A+