Wiosenny plener fotograficzny

W dniach 23, 24 kwietnia br. Wąbrzeski Dom Kultury rozpoczyna kolejny cykl spotkań z aparatem fotograficznym prowadzonych przez Mirosława Radciniewskiego.

„Cztery pory roku – wiosna” tak brzmi tytuł dwudniowej przygody z aparatem fotograficznym. Podczas pleneru teoria połączona zostanie z praktyką. Spacery z aparatem mają pomóc uczestnikom w opanowaniu najważniejszych funkcji w aparacie oraz zasad kompozycji i oświetlenia. Ponadto uczestnicy warsztatów będą uczyć się m.in. swobodnego korzystania z parametrów, właściwego doboru pory dnia do wykonywania zdjęć, a także techniki pozwalającej na unikanie nieostrości, złego naświetlania oraz zdjęć w „ruchu”. Plener składać się będzie z 4 spotkań, które zaplanowane zostaną wiosną, latem, jesienią i zimą.
Zapraszamy wszystkich niezależnie od wieku, umiejętności i sprzętu z którego korzystają. U nas liczą się chęci, zaangażowanie oraz inspiracja! Przyjdź i spróbuj uchwycić niepowtarzalne uroki wiosny! Zakończeniem warsztatów będzie wystawa wszystkich prac wykonanych podczas cyklu spotkań.
Zapisy trwają do dnia 8 kwietnia br. w Dziale Animacji Kultury WDK osobiście lub pod nr tel. 566881727, wew. 24. Więcej inf. udzieli Dorota Otremba, Kierownik Działu Animacji Kultury WDK, tel. 535436071.

 

A- A+