Planszówki górą!

Kolejne spotkanie miłośników gier planszowych podjęte z inicjatywy studentek wąbrzeskiego UTW już za nami! Frekwencja i pomysły na wspólną zabawę dopisały! A więc ruszamy!

Sekcja Miłośników gier planszowych jest nowym pomysłem na spędzanie czasu wolnego i integrację międzypokoleniową. Każdy kto ma ochotę może do nas dołączyć, tutaj liczą się tylko chęci i dobry humor. Ofertę kierujemy do osób dorosłych ale również i rodzin, które wspólnie z dziećmi miałyby ochotę na dobrą zabawę bez telewizji i telefonu.

Chcemy również pokazać, że gry planszowe w przeciwieństwie do komputerowych pozwalają na rozmowę, dyskusję a poza tym wpływają m.in. na rozwój spostrzegawczości, umiejętności logicznego myślenia a przede wszystkim pozytywnie wpływają na kontakty interpersonalne. Aktualnie na stanie WDK jest kilkanaście planszówek. Ale cały czas myślimy o powiększeniu bazy. Cieszę się, że pierwsi klubowicze już na inauguracyjnym spotkaniu zaprezentowali swoje gry, które niewątpliwie dla wielu osób są mało znane – mówi dyrektor WDK Gizela Pijar. – Chcę w tym miejscu podziękować Paniom Ewie Otrembie i Teresie Chajkowskiej za rewelacyjny pomysł stworzenia takiej sekcji– dodaje.

Spotkania odbywać się będą w każdą środę od godz. 17.00 do godz. 20.00. Wystarczy wziąć grę, humor i przyjść do Wąbrzeskiego Domu Kultury.  Dołącz do nas i zobacz, że świat bez komputera też jest fajny i ciekawy!

 

Galeria zdjęć

A- A+