Ostatni wykład UD w semestrze letnim

21 maja odbyło się ostatnie w tym semestrze spotkanie studentów Wąbrzeskiego Uniwersytetu Dziecięcego 👨‍🎓. Tego dnia dzieci wysłuchały wykładu dr inż. Katarzyny Radeckiej pt. „Zasady prawidłowego i zdrowego odżywiania. Dlaczego warto jeść owoce i warzywa?” 🍎 🍉 .

Kolejny sobotni poranek to zastrzyk dużej dawki wiedzy na temat witamin, odżywczych produktów, zalet zdrowego stylu życia, ale też wad tego niezdrowego 😊. Po wysłuchaniu prelekcji z pewnością żacy chętniej na przekąskę wybiorą jabłko lub inny owoc niż słodkie lub słone przekąski 🥦. Na zakończenie cyklu spotkań na wytrwałych studentów czekały niespodzianki oraz pamiątkowe dyplomy👨‍🎓 . Pamiętajmy jednak, że nauka jest nieocenioną potęgą. Dlatego też już dziś zapraszamy po letniej przerwie na semestr zimowy.
„Nie takie ważne, żeby człowiek dużo wiedział, ale żeby dobrze wiedział, nie żeby umiał na pamięć, a żeby rozumiał, nie żeby go wszystko troszkę obchodziło, a żeby go coś naprawdę zajmowało.” – Janusz Korczak – tymi słowami żegnamy się z Wami 🌻. Do zobaczenia!

Galeria zdjęć

A- A+