Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku WSG w Bydgoszczy filia w Wąbrzeźnie ogłasza nabór na rok akademicki 2018/2019. Aby zostać studentem UTW wystarczy wypełnić ankietę i dokonać wpłaty na konto WSG w Bydgoszczy.

W ramach zajęć słuchacze biorą udział w wykładach tematycznych, różnego rodzaju kursach i spotkaniach z rękodziełem artystycznym. UTW to również zajęcia fakultatywne, wyjazdy do teatru, wycieczki czy atrakcje o charakterze sportowo-rekreacyjnym. Wszystkich zainteresowanych włączeniem się w struktury tej prężnie działającej grupy zapraszamy do WDK.  Szczegółowe informacje Dział Animacji Kultury WDK osobiście od pon. do pt. w godz. 8.00 – 16.00 lub pod nr tel. 56 688 17 27 wew. 24.

W 2011 r. w Wąbrzeskim Domu Kultury rozpoczął swoją działalność Uniwersytet Trzeciego Wieku Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy filia w Wąbrzeźnie.

Podczas wykładów słuchacze poznają wspaniały świat fauny i flory, ciekawostki z medyczne, krajoznawcze Polski i świata.

Zarząd UTW:

Przewodniczący – Stanisław Bączkowski,

Zastępca Przewodniczącego – Urszula Fladrowska,

Skarbnik – Barbara Kotowska,

Członek – Zofia Kulifer

Chcesz zostać słuchaczem Uniwersytetu Trzeciego Wieku wypełnij deklarację przystąpienia i bądź razem z nami.

Zajęcia płatne: 50 zł / semestr

Bliższe informacje: Dział Animacji Kultury i Promocji Miasta, tel. 56 688 17 27 wew. 24

Harmonogram wykładów w semestrze letnim 2019

UWAGA! NOWY NABÓR

Uniwersytet Trzeciego Wieku WSG w Bydgoszczy filia w Wąbrzeźnie ogłasza nabór na rok akademicki 2018/2019. Aby zostać studentem UTW wystarczy wypełnić ankietę i dokonać wpłaty na konto WSG w Bydgoszczy.Szczegółowe informacje Dział Animacji Kultury WDK osobiście od pon. do pt.w godz. 8.00 – 16.00 lub pod nr tel. 56 688 17 27 wew.24.

Z życia Uniwersytetu Trzeciego Wieku WSG w Bydgoszczy filia w Wąbrzeźnie

UTW w Wąbrzeźnie

5 października odbyła się inauguracja roku akademickiego wąbrzeskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku w macierzystej jednostce w Bydgoszczy.

więcej

Wąbrzescy studenci rozpoczynają wakacje

26 czerwca odbyło się zakończenie roku 2017/2018 Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Wąbrzeźnie. Spotkanie rozpoczął przewodniczący UTW Stanisław Bączkowski, który powitał wszystkich zaproszonych gości oraz słuchaczy.

więcej

Wąbrzescy „żacy” rozpoczynają wakacje

22 czerwca br. odbyło się zakończenie roku akademickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku WSGw Bydgoszczy filia w Wąbrzeźnie.

więcej

Kluby 50 + w WDK

Seniorzy coraz częściej organizują i tworzą tętniące życiem kluby, tak również jest w Wąbrzeskim Domu Kultury.  6 marca mieliśmy okazję zapoznać się z ofertą jednostki adresowaną do osób dojrzałych podczas „promocji sekcji 50 +”.

więcej

Spotkanie opłatkowe

14 grudnia br. w Wąbrzeskim Domu Kultury odbyło się spotkanie wigilijne Klubu Seniora „Echo” i Uniwersytetu Trzeciego Wieku WSG w Bydgoszczy filia w Wąbrzeźnie.

więcej

Święto seniorów

Teatr, taniec i śpiew tak w skrócie można opisać Święto seniora zorganizowane przez Wąbrzeski Dom Kultury 27 października br.

więcej

Studencki jubileusz

23 czerwca br. Uniwersytet Trzeciego Wieku Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy filia w Wąbrzeźnie zakończył rok akademicki 2015/2016 połączony z 5 rocznicą utworzenia UTW w naszym mieście.

więcej

Rewizyta słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Iławie.

Dnia 9 czerwca 2016 r. członkinie Klubu Aktywnych Kobiet, słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku i Klubu Seniora, łącznie 21 osób złożyło rewizytę na Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Iławie.

więcej

UTW na I Forum Seniorów

Dnia 3 czerwca2016 odbyło się we Włocławku" I Kujawsko-Pomorskie Forum Seniorów", w którym uczestniczyło pięcioro członków UTW.

więcej

Warsztaty ceramiczne zakończone

W dniach 11,12.02 br. w Wąbrzeskim Domu Kultury odbyły się warsztaty ceramiczne prowadzone przez Jakuba Biewalda absolwenta Wydziału Sztuk Pięknych UMK w Toruniu, doktoranta na wydziale Ceramiki i Szkła ASP we Wrocławiu.

więcej
123456