Konkursy „Portret Mikołaja” i „Kartka Świąteczna” rozstrzygnięte

Dnia 3.12.2013 r. w Wąbrzeskim Domu Kultury odbyło się otwarcie wystawy połączonej z wręczeniem nagród laureatom konkursów plastycznych „Portret Św. Mikołaja” oraz „Kartkę świąteczną”.

Łącznie do WDK wpłynęło ok. 700 prac. Jury podczas wyboru zwróciło uwagę na estetyczne wykonanie pracy a także na pomysłowość i oryginalność. Naszych milusińskich powitał św. Mikołaj, który obdarował wszystkich słodką niespodzianką i obiecał spełnić dziecięce marzenia.
Nagrodzono i wyróżniono następujące osoby:
Konkurs „Portret św. Mikołaja”
Kategoria przedszkola
I m. – Witold Chrzanowski, Przedszkole Miejskie Bajka w Wąbrzeźnie
II m. – Kinga Orczyk, ZSP w Lisewie
III m. – Tomasz Zarembski, SP nr 2 w Wąbrzeźnie
Wyróżnienia:
Wiktoria Masłowska, Przedszkole Miejskie Bajka w Wąbrzeźnie
Mikołaj Narzyński, SP w Łobdowie
Julia Kręcisz, SP w Jarantowicach
Jan Szymański, ZS w Toruniu
Kategoria szkoły podstawowe
I m. – Maria Turbak, SP w Jarantowicach
II m. – Marta Kowalska, SP nr 3 w Wąbrzeźnie
III m. – Julia Jaskulska, SP nr 3 w Wąbrzeźnie
Wyróżnienia:
Kamila Jagiełło, ZS w Myśliwcu
Bartosz Kwiatkowski, SP nr 3 w Wąbrzeźnie
Oskar Stroiński, ZS w Dębowej Łące
Ewelina Dąbrowska, SP w Łobdowie
Zuzanna Szymańska, SP w Toruniu
Oliwia Bielik, SP w Bursztynowie
Antoni Lepisz, SP nr 3 w Wąbrzeźnie

Konkurs „Kartka świąteczna”
KATEGORIA PRZEDSZKOLA
I m. – Jakub Wzorek, Przedszkole Miejskie Bajka w Wąbrzeźnie
II m. – Tymoteusz Isbrandt, Przedszkole Miejskie Bajka w Wąbrzeźnie
III m. – Julia Białkowska, Przedszkole Miejskie Bajka w Wąbrzeźnie
Wyróżnienia
Kornelia Granda, Przedszkole Miejskie Bajka w Wąbrzeźnie
Kategoria Szkoły Podstawowe
Im. – Michalina Kędziorska, SP w Łobdowie
II m. – Oliwia Góra, SP nr 3 w Wąbrzeźnie
III m. – Alicja Łukasik, SP w Jarantowicach
Wyróżnienia
Karolina Witkowska, SP w Jarantowicach
Weronika Malinowska, SP nr 2, Chełmża
Wiktoria Chylińska, Wielkie Radowiska
Julia Bondarenko, MDK w Człuchowie
Kategoria Gimnazja
I m. – Anna Cieślak, Publiczne Gimnazjum w Kowalewie
II m. – Patrycja Czapla, ZS w Głowaczowej
III m. – Angelika Skopińska, Gimnazjum w Zieleniu
Grupa otwarta
I m. – DPS w Wąbrzeźnie
II m. – Krystyna Zagrabska, Włocławek
III m. – Kazimierz Kucharski, WTZ

Galeria zdjęć

mikołaj i kartka (2) mikołaj i kartka (24) mikołaj i kartka (30) mikołaj i kartka (48) mikołaj i kartka (50) mikołaj i kartka (4) mikołaj i kartka (8) mikołaj i kartka (27) mikołaj i kartka (31) mikołaj i kartka (32) mikołaj i kartka (35) mikołaj i kartka (37) mikołaj i kartka (72)