Konkurs Tańca w Wąbrzeźnie

8 czerwca 2013r. w Wąbrzeskim Domu Kultury odbył się XIII Ogólnopolski Konkurs Tańca Nowoczesnego.

 

 

Tego dnia na wąbrzeskiej scenie zagościło prawie 450 tancerzy z całej Polski m.in. z Legionowa, Torunia, Włocławka, Grodziska Mazowieckiego, Bydgoszczy, Grudziądza, Tłuchowa czy Chojnic. Wąbrzeźno reprezentowały zespoły działające przy Wąbrzeskim Domu Kultury Efekt i Efekt Junior. Patronat honorowy nad imprezą objął Burmistrz Wąbrzeźna Leszek Kawski, zaś medialny: Gazeta Pomorska, Tygodnik Regionu Wąbrzeskiego CWA oraz Miejska Telewizja Kablowa. Za wsparcie finansowe na organizację imprezy dziękujemy Gminie Miasto Wąbrzeźno. Jury w składzie: Andrzej Kaźmierczak, Beata Rewolińska oraz Marika Powietrzyńska po obejrzeniu wszystkich prezentacji tanecznych postanowiło nagrodzić:

Hip Hop Solo do lat 11
1. Martyna Mielcarek – Judyta Witkowska Dance Studio Włocławek
2. Zofia Chojnacka – Judyta Witkowska Dance Studio Włocławek
3. Jagoda Piotrowska – Młodzieżowy Dom Kultury nr 1 Bydgoszcz

 
Hip Hop Solo 12 – 15 lat
1. Weronika Miazga – FIX Toruń
2. Marika Orłowska – Judyta Witkowska Dance Studio Włocławek
3. Daria Kusińska – Judyta Witkowska Dance Studio Włocławek

Hip Hop Solo pow. 15 lat
1. Karina Gaytamirova – FIX Toruń
2. Magda Wiśniewska – FIX Toruń
3. Martyna Graczyk – CKK Wiatrak Bydgoszcz

Hip Hop Duety 12 – 15 lat
1. Weronika Miazga, Kuba Blaszkiewicz – FIX Toruń
2. Marika Orłowska, Daria Kusińska – Judyta Witkowska Dance Studio Włocławek
3. Wiktoria Frankowska, Klaudia Kołtuniak – Judyta Witkowska Dance Studio Włocławek

Hip Hop Duety pow. 15 lat
1. Agnieszka Janik, Wiktoria Domalewska – FIX Toruń
2. Paulina Dykas, Magda Wisniewska – FIX Toruń
3. Patrycja Sobieszczuk, Magda Rocławska – Chojnicki Dom Kultury

 
Hip Hop Mini Formacje do lat 11
1. FIX – Toruń

Hip Hop Mini Formacje 12 – 15 lat
1. FIX – Toruń
2. UNIQUSTYLE – Judyta Witkowska Dance Studio Włocławek
3. BEAT FREAKS 2 – CKK Wiatrak Bydgoszcz

Hip Hop Mini Formacje pow. 15 lat
1. FIX CREW – Toruń
2. BEAT FREAKS – CKK Wiatrak Bydgoszcz
3.  J-CREW STEP – Judyta Witkowska Dance Studio Włocławek

 
Hip Hop Formacje pow. 15 lat
1. FIX CREW – Toruń
2. BEAT FREAKS – CKK Wiatrak Bydgoszcz

Disco Solo do lat 11
1. Patrycja Ratkowska – FAME
2. Jagoda Piotrowska – Młodzieżowy Dom Kultury nr 1 Bydgoszcz
3. Anna Czajkowska – FAME

Disco Solo 12 – 15 lat
1. Natalia Rudnik – Chojnicki Dom Kultury
2. Klaudia Gruchała – Chojnicki Dom Kultury
3. Olga Szynwelska – Chojnicki Dom Kultury

 Disco Solo pow. 15 lat
1. Paulina Szymkowska – FAME
2. Patrycja Budnik – FAME
3. Natalia Mikołajczyk – Uczniowski Klub Tańca Sportowego Elbląg

Disco Duety do lat 11
1. Julia Gosienicka, Julia Bronowicka – Uczniowski Klub Tańca Sportowego Elbląg
2. Jagoda Piotrowska, Natalia Wankiewicz – Młodzieżowy Dom Kultury nr 1 Bydgoszcz
3. Amelia Szlendak, Zuzanna Rynkiewicz – Uczniowski Klub Tańca Sportowego Elbląg

Disco Duety 12 – 15 lat
1.  Martyna Zaroda, Wiktoria Sudanierska  – Uczniowski Klub Tańca Sportowego Elbląg
2. Magda Lamczyk, Marta Lamczyk – Chojnicki Dom Kultury
3. Zuzia Staniszewska, Zosia Frąckowiak – Młodzieżowy Dom Kultury nr 1 Bydgoszcz

Disco Duety pow.15 lat
1. Paulina Szymkowska, Przemysław Stolarski – FAME
2. Paulina Jeleniewicz, Michalina Jeleniewicz – FAME
3. Natalia Rudnikowska, Kinga Wieczorkiewicz – Chojnicki Dom Kultury
4. Emilia Wollenberg, Marcelina Sajda – Wąbrzeski Dom Kultury

Disco Mini Formacje do lat 11
1. FAME KIDS – Legionowo
2. MAŁY FLEX – Grodzisk Mazowiecki
3. DESTINATION MINI KIDS – Uczniowski Klub Tańca Sportowego Elbląg
4. Efekt Junior – Wąbrzeski Dom Kultury

 
Disco Mini Formacje 12 – 15 lat
1. FAME JUNIORS – Legionowo
2. POWER DANCE 1C – Judyta Witkowska Dance Studio Włocławek
3.DESTINATION MINI – Uczniowski Klub Tańca Sportowego Elbląg

Disco Mini Formacje pow. 15 lat
1. FAME 1 – Legionowo
2. FLEX – Studio Tańca M. Wójcik Grodzisk Mazowiecki
3. DESTINATION SENIOR TEAM – Uczniowski Klub Tańca Sportowego Elbląg
4. EFEKT – Wąbrzeski Dom Kultury

Disco Formacje do lat 11
1. FAME KIDS
2. DESTINATION KIDS – Uczniowski Klub Tańca Sportowego Elbląg
3. EFEKT JUNIOR – Wąbrzeski Dom Kultury

Disco Formacje 12 – 15 lat
1. FLEX – Studio Tańca M. Wójcik Grodzisk Mazowiecki
2. DESTINATION – Uczniowski Klub Tańca Sportowego Elbląg
3. FAME JUNIORS 2 – Legionowo

Disco Formacje pow. 15 lat
1. EFEKT – Wąbrzeski Dom Kultury
 

Inne Formy Tańca do lat 11
1. ARABESKA – Chojnicki Dom Kultury
2. CRIMP – Studio Tańca ESENS Grudziądz
3. MAŁE MAŁGOŚKI – Szkoła Podstawowa nr 58 Bydgoszcz

Inne Formy Tańca 12 – 15 lat
1. TAMAGOOTCHI – Młodzieżowy Dom Kultury nr 1 Bydgoszcz
2. ARABESKA – Chojnicki Dom Kultury
3. DESSO – Studio Tańca ESENS Grudziądz

 Inne Formy Tańca pow. 15 lat
1. FAME 1 – Legionowo
2. EFEKT – Wąbrzeski Dom Kultury
3. SIGMA – Chojnicki Dom Kultury

Galeria zdjęć

KONKURS TAŃCA KONKURS TAŃCA KONKURS TAŃCA KONKURS TAŃCA KONKURS TAŃCA KONKURS TAŃCA