„Jan Brzechwa – Dzieciom”

13 października br. w sali kolumnowej Wąbrzeskiego Domu Kultury odbyła się druga edycja konkursu recytatorskiego „Jan Brzechwa – Dzieciom”.

W tym roku zaprezentowało się ponad 80 młodych artystów w wykonaniu, których usłyszeliśmy m.in. „Samochwałę”, „Lenia”, „Żabę” oraz wiele innych ciekawych i zabawnych tekstów tego wielkiego pisarza. Jury, które oceniało dzieci w dwóch kategoriach wiekowych tj. „0” – III oraz IV – VI postanowiło nagrodzić i wyróżnić następujące osobyKat. wiekowa „0” – II m. – Marta Piotrowska z SP w JarantowicachI m. – Paweł Wojnowski z SP nr 2 w WąbrzeźnieII m. – Maja Szydzik SP w JarantowicachWyróżnienie:Weronika Ciba SP nr 2 w WąbrzeźnieBartosz Słomski SP nr 3 w WąbrzeźnieMartyna Gryczkowska SP w JarantowicachIlona Błaszkiewicz SP w JarantowicachŁukasz Kruszczyński SP nr 3 w WąbrzeźnieKat. wiekowa IV – VII m. – Maciej Czarnecki SP nr 3 w WąbrzeźnieII m. – Alicja Nowocień, SP w JarantowicachIII m. – Daria Dziura, SP nr 3 w WąbrzeźnieWyróżnienie:Patrycja Kempińska, ZS w MyśliwcuDamian Dybka, ZS w ZieleniuPatrycja Pacion, ZS w MyśliwcuMarta Lisowska, SP nr 3 w WąbrzeźnieMarianna Rybszleger, SP nr 3 w Wąbrzeźnie

Organizator zapewnił wszystkim występującym pamiątkowe dyplomy, słodycze oraz drobne upominki, natomiast zwycięzcom nagrody rzeczowe. Serdecznie gratulujemy i zapraszamy za rok.

Galeria

A- A+