Dzień Dziecka w Wąbrzeźnie

1 czerwca br. Wąbrzeski Dom Kultury zaprasza na Dzień Dziecka organizowany w ramach Dni Wąbrzeźna. W tym roku na naszych milusińskich czeka mnóstwo atrakcji.

Już o godz. 15.30 na Placu Jana Pawła II rozpocznie się żakinada barwnych postaci połączona z  rozstrzygnięciem konkursu na „Strój bajkowego przyjaciela”. Z kolei krakowskie studio teatralne przedstawi spektakl familijny pt. „Książę i żebrak”. Nie zabraknie również elektryzującej zumby, bloku zabaw i konkursów dla dzieci. Ponadto odbędzie się mini koncert „Dzieci dzieciom”. Wśród wykonawców zaprezentują się m.in.uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 i nr 3,Gimnazjum nr 1 w Wąbrzeźnie , Zespołu Szkół w Zieleniu oraz Studia piosenki WDK. Dla bardziej wysportowanych czekać będzie tor przeszkód przygotowany przez straż pożarną w Wąbrzeźnie. Funkcjonariusze KPP i PSP zaprezentująswoje pojazdy.

Wśród dodatkowych atrakcji nie zabraknie malowania twarzy, kącika malucha, robienia ekologicznej biżuterii itp.

Bądźcie tego dnia z nami. Zapraszamy!!! Za pomoc w organizacji Dnia Dziecka dziękujemy Miejskiemu Zakładowi Energetyki Cieplnej Wodociągów i Kanalizacji w Wąbrzeźnie. W przypadku niepogody impreza zostaje przeniesienia do WDK.