Promocja książki Zbigniewa Izdebskiego

 22 kwietnia br., o godz. 17.00 zapraszamy Państwa do Wąbrzeskiego Domu Kultury na promocję publikacji Zbigniewa Izdebskiego pt. „Teatr chwilowy”.

          Autor książki urodził się w Żurominie. Jest absolwentem kulturoznawstwa. Ponadto ukończył studia podyplomowe na kierunkach: resocjalizacja i profilaktyka społeczna, doradztwo zawodowe, terapia pedagogiczna, socjoterapia. Posiada również kwalifikacje z Oligofrenopedagogiki oraz certyfikat trenerski do pracy ze sprawcami przemocy w rodzinie. Aktualnie pracuje w Zespole Szkół we Wroniu w charakterze nauczyciela dyplomowanego. Jest założycielem wielu grup teatralnych m.in. Teatru Chwilowego, Peronu Drugiego, Teatru Studio Form Niezależnych. Jego pasją jest malarstwo. Jak sam mówi – Swoje prace maluję od ponad trzydziestu lat. Fascynuje mnie kultura Dalekiego Wschodu. Ponadto współpracuję z młodzieżą dzieląc się z nią swoimi doświadczeniami i wiedzą. Staram się odnaleźć w każdym człowieku jego mądrość i wrażliwość.

            „Teatr chwilowy” to kolejna już książka Zbyszka Izdebskiego. Wcześniej mogliśmy zapoznać się z „Dramatami przewrotnymi”, Vademecum antypedagoga” i „Mantrą na każdy kolejny dzień”.

            A co zawiera najnowsza publikacja? Tego dowiecie się Państwo na promocji, podczas której niewątpliwie sam autor odpowie na to pytanie i wiele innych…Zapraszamy na spotkanie z ciekawą i niezwykle optymistyczną osobowością…Wstęp wolny!

            Podczas promocji będzie można nabyć książkę autora!

A- A+