Sale konferencyjne

Zapraszamy do korzystania z sal konferencyjnych Wąbrzeskiego Domu Kultury: kinowej (do 334 uczestników), kolumnowej (do 120 uczestników) oraz Galerii (do 60 uczestników). Uzupełnieniem organizowanych spotkań konferencyjnych jest możliwość skorzystania z szerokiej oferty gastronomicznej tj. przerwy kawowe, stoły szwedzkie, obiady, kolacje.  Dla stałych klientów atrakcyjne rabaty!!!

Sala Widowiskowa

Sala Widowiskowa mieści się na parterze Wąbrzeskiego Domu Kultury, składa się z widowni, sceny oraz zaplecza sceny, gdzie mieszczą się dwie garderoby oraz toaleta. Wynajmowana nie tylko na koncerty i spektakle teatralne, ale również na konferencje, kongresy, oficjalne uroczystości. Sala widowiskowa to oryginalny wystrój poparty profesjonalnym wyposażeniem, jej pojemność to 334 miejsca siedzące, ułożone w systemie kinowym. Artyści występujący na naszej scenie, chwalą  dobrą akustykę sali, natomiast widzowie wysoki komfort odbioru widowisk. Oferujemy możliwość wynajmu sali wraz z obsługą techniczną oraz cateringiem.

IMG_9843
widowiskowa
widowiskowa
widowiskowa

Sala Kolumnowa

Sala kolumnowa znajduje się na parterze Wąbrzeskiego Domu Kultury, gdzie zorganizować można zebrania, konferencje, spotkania, prezentacje wyrobów lub usług oraz inne formy zgromadzeń, takie jak: szkolenia, kursy czy wykłady. Oprócz wynajmu podejmujemy się współpracy w uzgodnionym zakresie np. organizacji poczęstunku, bankietu, uroczystości rodzinnych. Sala kolumnowa  jest doskonałym miejscem spotkań dla grup do 120 osób. Sala jest klimatyzowana i wyposażona w sprzęt audiowizualny.

Galeria

Galeria mieści się na I piętrze Wąbrzeskiego Domu Kultury. Jest to pomieszczenie przeznaczone do organizacji kameralnych spotkań. W Galerii pomieści się ok. 25 osób przy stołach oraz 60 osób w systemie kinowym. Sala wyposażona jest w telewizor oraz  DVD.  W holu, bezpośrednio przy sali, istnieje możliwość  zorganizowania przerwy kawowej lub ustawienia stołu szwedzkiego.

sale konferecyjne
sale konferecyjne

 

Niezależnie od scenariusza wydarzenia zapewniamy pełną obsługę ze strony wykwalifikowanego personelu, wsparcie na każdym etapie organizacji, catering oraz  sprzęt audiowizualny.

A- A+