Old Spice Girls w Wąbrzeźnie

W minioną niedzielę 23 października gościliśmy w Wąbrzeskim Domu Kultury trzy wspaniałe, polskie aktorki  Lidię Stanisławską, Emilię Krakowską oraz Barbarę Wrzesińską.

Old Spice Girls czyli Babski Kabaret  – to tytuł jedynego w swoim rodzaju kabaretu, którego prezentacja wywołała salwy śmiechu oraz nieukrywanej radości wśród publiczności. Program kabaretowy był pełen zabawnych monologów, dowcipów i improwizacji, obfitował w świetne dialogi autorstwa m.in. Marii Czubaszek,Mariana Hemara i Zbigniewa Korpolewskiego. Całość występu przeplatana była  piosenką czasem gorzką, częściej jednak dowcipną zawierającą dobrą puentę.

Czas spędzony w tak doborowym towarzystwie pozwolił na chwileczkę zapomnienia i oderwania się od rutyny dnia codziennego. A związku z tym, ze śmiech przedłuża życie  i zapewnia zdrowie mamy nadzieję, że pobytem na tym wydarzeniu kulturalnym, uzupełniliśmy sobie jego permanentny deficyt.

Jako organizatorzy dziękujemy Państwu za czas spędzony w Wąbrzeskim Domu Kultury mając nadzieję, że kolejne oferty spotkają się z podobną aprobatą. Do zobaczenia!

Galeria zdjęć

A- A+