Wystawa „Wschody i zachody słońca” w galerii WDK

Fotografie przedstawiające wschody i zachody słońca wypełniły przestrzeń wystawienniczą Wąbrzeskiego Domu Kultury🌄. Autorem ekspozycji jest Tomasz Sacha 📷.

Jestem miłośnikiem polskiej przyrody tej zwykłej, „prowincjonalnej”, którą obserwujemy na co dzień. Podziwiam wiosną rozwijające się liście drzew, kwitnące przy drodze chwasty, owady, ślimaki czy grzyby na dnie lasu. I fotografuję je, bo to mi sprawia przyjemność – mówi autor ekspozycji.
W jego bogatej kolekcji znajdują się prace o różnorodnej tematyce. – Mam fajne zdjęcia kwitnących pól rzepaku, krowiego nosa, żaby spotkanej na bagnach czy jeża odwiedzającego nasz ogród – dodaje Tomasz Sacha.
Na ekspozycji goście mieli okazję podziwiać to samo jedno słońce, lecz o  różnych porach dnia, z różnej perspektywy i z różnych miejsc Polski ☀ .
Uchwycone w obiektywie magiczne pejzaże, zachodzące i wschodzące słońce to wszystko daje poczucie przemijania i lekkości .
Końcowy efekt prac autora jest dowodem na wytrwałe poszukiwanie i konsekwentnego utrwalanie tego co najważniejsze 🌄 🌑. Zapraszamy do obejrzenia ekspozycji😊.

Galeria zdjęć

A- A+