„Teatr chwilowy” w MPI

22 kwietnia w Wąbrzeskim Domu Kultury odbyła się promocja najnowszej książki Zbigniewa Izdebskiego pt. „Teatr chwilowy”.

 

Autor książki urodził się w Żurominie. Jest absolwentem kulturoznawstwa. Ponadto ukończył studia podyplomowe na kierunkach: resocjalizacja i profilaktyka społeczna, doradztwo zawodowe, terapia pedagogiczna, socjoterapia. Posiada również kwalifikacje z Oligofrenopedagogiki oraz certyfikat trenerski do pracy ze sprawcami przemocy w rodzinie. Aktualnie pracuje w Zespole Szkół we Wroniu w charakterze nauczyciela dyplomowanego. Jest założycielem wielu grup teatralnych m.in. Teatru Chwilowego, Peronu Drugiego, Teatru Studio Form Niezależnych. Jego pasją jest malarstwo. „Teatr chwilowy” to kolejna już książka Zbyszka Izdebskiego. Wcześniej mogliśmy zapoznać się z „Dramatami przewrotnymi”, Vademecum antypedagoga” i „Mantrą na każdy kolejny dzień”.

            Podczas spotkania autor publikacji odpowiadał na wiele pytań dotyczących m.in. powstania książki, tematyki oraz planów na przyszłość. Podejmowano również wiele wątków psychologicznych związanych z długoletnią pracą autora z młodzieżą. Na zakończenie jak zawsze nie zabrakło autografów oraz wspólnych zdjęć z bohaterem tego wyjątkowo ciekawego popołudnia. Wszystkich, którzy chcieliby nabyć książkę Zbyszka Izdebskiego zapraszamy do MPI!!!

Galeria zdjęć

 

A- A+