Prace remontowe WDK

Z miesiąca na miesiąc kolejne pomieszczenia Domu Kultury zyskują nowe oblicze, stając się bardziej funkcjonalnymi i przyjaznymi dla osób korzystających z naszej oferty.

W minionym roku najważniejszą inwestycją był remont sali kolumnowo – bankietowej. Zdemontowana została boazeria okalając ściany sali, zmodernizowano instalację elektryczną, drobne korekty wykonano w zakresie systemów wentylacji oraz alarmowego. Sala została wyposażona w niezależne nagłośnienie oraz zamontowany na stałe projektor multimedialny, co znacząco ułatwia organizację różnych spotkań, konferencji czy prezentacji. Dzięki dotacji od organizatora udało się m. in. znacząco poprawić estetykę podłogi drugiej części sali. Całkowicie zostało wymienione oświetlenie górne i boczne sali na lampy energooszczędne. Ostatnie prace związane z ich montażem zostały zakończone w lutym br.
Estetyczne i co ważne oszczędne oświetlenie pełni również funkcję ozdobnych dekoracji tego miejsca.
Prace remontowe objęły również pomieszczenia piwniczne WDK, wykorzystywane do prowadzenia zajęć merytorycznych. Obecnie poprawiana jest estetyka sali do ćwiczeń muzycznych, gdzie spotykają się m. in. grupy rockowe WDK. Pomieszczenie zostanie powiększone i wygłuszone, podłoga wykafelkowana a ściany odświeżone. Planowany termin zakończenia prac to marzec 2016 r.

Galeria zdjeć

 

A- A+