Muzykowanie w dobrym Stylu za nami

29 maja w Wąbrzeskim Domu Kultury odbyło się kolejne spotkanie z cyklu Muzykowanie
w Dobrym Stylu.

Gościem wydarzenia był Andy Bengsch – pasjonat jazzu, DJ oraz dziennikarz holenderskiego portalu JAZZNU.com. Podczas wieczoru publiczność miała okazję wysłuchać wyjątkowej selekcji najnowszych
i najciekawszych utworów jazzowych z Polski i Holandii. Andy Bengsch zaprezentował również jazzową poezję obu krajów. Kameralna atmosfera oraz interesująca forma prezentacji sprawiły, że uczestnicy mogli zanurzyć się w nieoczywistym, pełnym emocji świecie jazzu.

A- A+