Muzykowanie w dobrym Stylu za nami

15 maja w Wąbrzeskim Dom Kultury odbyło się kolejne Muzykowanie w dobrym Stylu.

Tym razem publiczność miała okazję spotkać się z wyjątkowym artystą – Sławkiem Wierzcholskim, wirtuozem harmonijki ustnej, wokalistą, kompozytorem oraz autorem tekstów. Wieczór upłynął w niezwykle klimatycznej atmosferze, pełnej bluesowych brzmień, muzycznych opowieści i wspomnień z wieloletniej kariery artysty. Uczestnicy wydarzenia mogli usłyszeć zarówno znane utwory, jak i historie związane działalnością artysty. Spotkanie poprowadził Jurek Osiński.

A- A+