Miejski Jarmark Wielkanocny za nami…

            29 marca br., na Pl. Jana Pawła II odbył się już po raz szósty Miejski Jarmark Wielkanocny zorganizowany przez Wąbrzeski Dom Kultury. Patronat medialny nad realizowaną inicjatywą objęli: MTK, Gazeta Pomorska oraz Tygodnik Regionu Wąbrzeskiego CWA.

            Na wąbrzeskim rynku można było zakupić towary lokalnych i zamiejscowych twórców oraz przedsiębiorców. Jak zawsze nie zabrakło świątecznych stroików, pisanek, wyrobów wiklinowych, rękodzieła oraz produktów żywnościowych związanych z nadchodzącymi świętami. Ponadto w trakcie trwania jarmarku organizatorzy wybrali spośród wszystkich stoisk „Oryginalny kram wielkanocny”, którym w tym roku została Pracownia florystyczna „Pasja”  z Dobrzejewic. Gratulujemy! Atrakcją na kiermaszu była możliwość wykonania zdjęcia z „kurczakiem” i „zającem”. Organizatorzy nie zapomnieli także o najmłodszych mieszkańcach Wąbrzeźna przygotowując dla nich konkursy związane z Wielkanocą.

            Podczas Jarmarku rozstrzygnięto również dwa pozostałe konkursy „Palma wielkanocna” i „Stroik wielkanocny”. Laureatami zostali:

„Stroik wielkanocny”

I m. – Kacper Łukaszewicz

II m. – Monika Jagiełło

III m. – Julianna Kujawska

„Palma wielkanocna”

I m. – Wiktoria Chylińska

II m. – WTZ Wąbrzeźno

III m. – Nikola Kuczyńska

Wyróżnienie:

DPS Wąbrzeźno

Patrycja Galczewska

            Wszyscy zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe!

Galeria zdjęć

 

A- A+