Konkurs „Moje emocje w nowej rzeczywistości” – rozstrzygnięty

Wiersze, fraszki i inne teksty nawiązujące do obecnej sytuacji wpłynęły na konkurs literacki zorganizowany przez Wąbrzeski Dom Kultury 📕 🍀.

Świat, w którym nam przyszło aktualnie żyć jest niewątpliwie trudnym przeżyciem zarówno dla starszych jak i młodszych osób. Lęk przed przyszłością doskwiera każdemu z nas niejednokrotnie  burząc poczucie bezpieczeństwa szczególnie wśród młodego pokolenia 😕 ☹. I to właśnie te emocje, które towarzyszą młodym osobom ukryte są pomiędzy wersami przesłanych wierszy i fraszek 😢 😊 😔. Artystyczna twórczość często powstająca w domowym zaciszu i chowana do szuflady jest niewątpliwie dobrą formą rozwoju młodego pokolenia jak również pewną formą terapii. Dlatego celem naszego konkursu było przede wszystkim stworzenie młodzieży możliwości do pokazania i podzielenia się z innymi swoim dorobkiem pisarskim 🥇 📔. Decyzją jury laureatami konkursu zostali:
I m. – Natasza Bartłomiejczyk, Barkowice Mokre
II m. – Patrycja Kempińska, Wałycz
III m. – Aleksandra Łaga z Myśliwca
WYRÓŻNIENIA
Magdalena Chmura, Zubrzyca Górna
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z nadesłanymi pracami, które publikować będziemy codziennie na naszym profilu😊.
Wydarzenie dofinansowane ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Narodowego Centrum Kultury „Kultura w Sieci”. 

Galeria zdjęć

A- A+