Zostań postacią z Orszaku Trzech Króli

Zapraszamy do udziału w konkursie przedstawiającym jedną z postaci Orszaku Trzech Króli. Mogą to być m.in. królowie, aniołowie, Maryja.

Wystarczy własnoręcznie lub przy pomocy dorosłych wykonać  strój  nawiązujący do postaci biorących udział w Orszaku Trzech Króli i zgłosić chęć uczestnictwa do WDK do dnia 2 stycznia 2018 r.  Pisemne zgłoszenie udziału powinno zawierać:  imię i nazwisko uczestnika, wiek,  adres i telefon, nazwę szkoły lub przedszkola. Do udziału zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym, uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych oraz osoby dorosłe  z powiatu wąbrzeskiego. Prace będą oceniane w trzech kategoriach wiekowych:

  • dzieci w wieku przedszkolnym
  • uczniowie szkół podstawowych
  • uczniowie szkół gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych i dorośli

Dzieci zgłoszone do konkursu (pod opieką rodziców lub opiekunów) zapraszamy
w dniu 6 stycznia 2018 r., na Mszę św. o godz. 12.30 do Sanktuarium Matki Bożej Brzemiennej. Po Mszy korowód wyruszy w asyście księży do kościoła Matki Bożej Królowej Polski, gdzie ok. 13.30 nastąpi rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród. Współorganizatorami realizowanej inicjatywy są: Parafia pw. Św. Ap. Szymona i Judy Tadeusza,Parafia Matki Bożej Królowej Polski.

Regulamin